קניית רכב


car1תמיד חלמת על קניית רכב משלך? דמיינת עצמך נוסע במורד הרחוב, חלונות פתוחים ביום אביבי, רוח טובה… אוקיי בוא נתעורר ונראה איך אפשר לעזור לך בקניית רכב עליו תמיד חלמת.
קניית רכב , בין אם זה רכישה בפעם ראשונה או לא, יכולה להיראות כמו משימה מרתיעה. בטח כבר ראית לא מעט פרסומות זוכר ששמעת ביטויים כמו " מקדמה " ו " שאסי ". למרות שחלק מהמינוח אולי נראה מבלבל, ברגע שאתה קצת נכנס לעניינים, כל הסיפור של קניית רכב הופך לפשוט יותר. אמנם יש בהחלט הרבה מידע ואתה צריך להבין אותו לפני שאתה רץ לסוכנות רכב הראשונה שאתה מוצא, אבל ברגע שאתה יודע העיקר ואיך עובד הסיפור של מימון רכב , אתה תוכל לקבל את המחיר הטוב ביותר האפשרי על המכונית שבחרת.
במאמר זה , נדון ברכישת מכונית משומשת, ויהיה בו כל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מחליט לקנות , כיצד להימנע ממלכודות נפוצות , ולקבל את המחיר הטוב ביותר ומה לעשות אם יש לך בעיה עם הרכישה שלך.

יש אלפי תאונות דרכים בשנה, ורוב סיכויים שאם אתה בשוק הרכבים המשומשים, אתה בא במגע עם לפחות כמה מכוניות שהיו מעורבות בתאונה. הדבר החשוב ביותר ברכישת מכונית משומשת הוא לדעת הכול על ההיסטוריה של הרכב , ובכלל זה :

  • מספר הבעלים הקודמים
  • אם המכונית הייתה מעורבת אי פעם בתאונה
  • בעיות מכאניות קודמות
  • היסטוריית התחזוקה של המכונית

אחד היתרונות הגדולים ביותר של רכישת מכונית משומשת הוא כי לעתים קרובות אתה יכול לקבל עסקה טובה ובמקרים רבים ,המכונית שאתה קונה יכולה להיות אפילו חדשה יחסית. קונים רבים של מכוניות משומשות לעתים קרובות מרוצים מאוד מהמכונית המשומשת שלהם ממש כמו אלו שקונים רכב חדש. אבל זכור, סיפורי הזוועות סביב קניית רכב נפוצים ביותר ולא סתם. מדובר בתחום שלא חסר בו מאכרים, רמאים וסתם טיפשים שיכולים לעשות לך נזק.

כאשר יש לך מושג איזה סוג של מכונית מתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלך , אתה יכול להתחיל את המחקר שלך על מכוניות משומשות.
יש כמה מקומות כדי למצוא ולקנות מכונית משומשת :
סוכנות מכוניות משומשת, סוכנויות השכרת רכב וליסינג, אתרי יד שנייה והאינטרנט המכילים מוכרים פרטיים.

s4אם אתה קונה רכב חדש או משומש, אין ספק שהאינטרנט הוא כלי נהדר לעשות בו שימוש בדרך לקניית הרכב שלך. אם אתה קונה מכונית חדשה, אתה יכול לחקור את סוג המכונית שאתה רוצה , את האפשרויות שאתה צריך, המחיר של המכונית, ואת המחיר שלאפשרויות נוספות. אם עשית את שיעורי הבית שלך , אתה תהיה מסוגל להיכנס לחנות חמוש בהמון מידע יקר ערך.

בראש ובראשונה , אתה צריך לבחון את התקציב שלך. אתה צריך להגדיר טווח מחירים סביר למכונית ולהוציא רכבים מחוץ לטווח מחיר זה. בתור קונה רכב פוטנציאלי, אתה צריך להיות מציאותי, לא לפנטז על מכונית של 145,000 ש"ח , כאשר התקציב שלך בקושי מגרד 60,000 ש"ח
לבסוף, אתה צריך לדעת מה הם צרכים של הרכב שלך :
האם אתה צריך לסחוב ציוד כבד ? ייתכן שתרצה לחשוב על טנדר .
האם יש לך משפחה גדולה למדי או אתה מביע הרבה אנשים לעיתים קרובות? ייתכן שתרצה לחשוב על מיניוואן, עגלה או כלי רכב ספורט גדול ( SUV) .
האם אתה גר באזור שבו אתה צריך 4×4? יש לבחון אפשרויות שילוב של הנעה קדמית ברכב.
האם אתה נוסע רחוק או משתמש במכונית רק לעתים נדירות ? אם אתה הולך לעשות הרבה קילומטרים , ייתכן שתרצה לחקור מכוניות שנותנות הרבה מרחק עבור הדלק כמו היברידיות.
האם יש לך דרישת גרירה – אולי אתה צריך לגרור קרוואן או נגרר אחר? ייתכן שתרצה לשקול משאית כבדה או טנדר עם אפשרויות גרירה.
יש כמות עצומה של אפשרויות לקונה מכונית היום. הידיעה מה הם צרכים של הרכב שלך היא הדרך הקלה ביותר להתחיל לבטל חלק מהאפשרויות הללו . בסופו של דבר , עם קצת מחקר נוסף, אתה אמור להיות מסוגל לצמצם את האפשרויות במידה ניכרת .

אתה צריך לדעת את המחיר הממוצע של המכונית, כך שלא תשלם יותר מהנדרש . אתה יכול לקבל מושג טוב של מחיר הבסיס (המחיר של המכונית, ללא כל אפשרויות מיוחדות ) על ידי ביקור בסוכנויות שונות והשוואת מחירים. על ידי שימוש באינטרנט תוכל קבל הצעות מחיר .
בנוסף לביקור בסוכנויות צריך לעשות את המחקר שלך , יש לקרוא ביקורות רכב במגזינים ובאינטרנט. ניתן יכול ללמוד לאילו מכוניות ניתנים ציונים גבוהים לבטיחות, אילו מכוניות נותנות את יחס הקילומטראז' לדלק הטוב ביותר, וכן הלאה. לאחר שצמצמת את הרשימה שלך לכמה אפשרויות, אתה צריך לקרוא ביקורות רבות על כמה דגמים שאתה יכול.
עוד דרך טובה כדי לברר על מכונית היא פשוט על ידי לשאול את המשפחה שלך, החברים , עמיתים לעבודה והשכנים. בין כל האנשים האלה, אתה חייב למצוא מישהו שמכיר את הדגם אותו אתה חוקר.

קניית רכב אינה משימה פשוטה אך עם כלים שיש היו כמו אינטרנט ומגזינים שונים, ניתן להגיע לבחירה הנכונה עבורך.
כמובן שלפני כל קנייה לש לבצע בדיקת רכב לפני קנייה במכון מוסמך על מנת שלא תהיינה הפתעות לא נעימות.

רכישה נעימה,
צוות אוטו-טסט.

התקשרו 09-8825803